UAB "Bolderaja Serviss" yra 100% Latvijos įmonė, įkurta 1993 m. Nuo tada ji tapo viena didžiausių ir moderniausių baldų pramonės įmonių Latvijoje, kurioje dirba daugiau nei 100 darbuotojų.
"Bolderaja Serviss" yra viena iš pirmaujančių baldų gamintojų Latvijoje. Produktai pagaminti laikantis aukštos kokybės standartų.

Mes esame gerai žinomi Skandinavijos šalyse bei Baltijos regione. Nuolat tobuliname produktų asortimentą, atsižvelgiame į mūsų klientų lūkesčius bei rinkos tendencijas. Todėl galime pasiūlyti platų prekių asortimentą biurams ir švietimo įstaigoms.

Šiuo metu daugiau nei 60% prekių gaminame Latvijos "Bolderāja Serviss" gamykloje, kuri yra viena iš pažangiausių Baltijos šalyse. Kiti gaminiai iš mūsų produktų asortimento pristatomi iš patikimų gamintojų Rytų Europoje ir Azijoje.

Toks bendradarbiavimas mums padeda sėkmingai konkuruoti, nes mes parduodame prekes be prekybos tarpininkų.

2016 m. gavome ISO kokybės sertifikatą. UAB "Bolderāja Serviss" sėkmingai konkuruoja Europos rinkose, o tai užtikrina nuolatinę ISO 9001 standartų kokybės priežiūrą mūsų įmonėje.
ISO 9001: 2015 yra pasaulyje labiausiai ir geriausiai žinomas standartas. Šio sertifikato pažymėjimas užtikrina klientams, kad bendrovė rūpinasi prekių ir paslaugų kokybės rodikliais.

Ypatingas dėmesys skiriamas produktų ergonomikai, komfortui ir saugumui. Mūsų tikslas yra padaryti Jūsų aplinką biure, mokykloje ar darželyje patogią, saugią ir kūrybingą.

Platų mūsų produktų asortimentą kviečiame pažiūrėti www.baldaibs.lt. Jei jums reikia patarimo renkantis prekes susisiekite telefonu 8 650 68388 arba elektroniniu paštu info@baldaibs.lt